הצגת יחיד עם גיא ברכה, קוסם ושחקן, "הגשמתי חלום" - הצגה חינוכית לילדים, באולם הקטן

16:30

 

הצטרפו לגיא הקוסם (מערוץ הילדים, החדר של חני ועוד) במסע קסום אל עבר הגשמת החלומות שלנו, בהצגת ילדים חדשה המעודדת הגשמה עצמית. יחד איתו הילדים ילמדו איך בעזרת נחישות, התמדה, וכוח רצון – מתגשם החלום! אין דבר העומד בפני הרצון. הצגת הילדים ייחודית ומקורית בעלת ערך מוסף. ההצגה שופעת בקסמים, מלווה במוסיקה, ומתאימה לגילאי 4 – 9.

אורך ההצגה 50 דקות.

 

כתיבה:                   גיא ברכה

עריכה וייעוץ לשוני:  נאוה ליבמן

בימוי:                     עופר שלחין

הפקה מוסיקלית:     ירון באנר

עיצוב תפאורה:        גיא פלדמן

 

סיפור העלילה:

 

עלילותיו של הילד גיא, ילד דחוי ולא מקובל מבחינה חברתית, שהחלום הכי גדול שלו זה שהילדים יפסיקו להציק לו. גיא נקלע במקרה לחנות קסמים, בה פוגש את מגניפיקו הקוסם הגדול, הזורע בו לראשונה את זרע החלום והתקווה. מגניפיקו מלמד אותו שלכל אחד יש חלום ושאפשר להגשימו עם הרבה כוח רצון ואמונה. גיא מחליט שהוא רוצה להיות קוסם ולהוכיח לכולם שהוא מוכשר וטוב כמו שאר הילדים אם לא יותר, ובכך להתחבב עליהם ולהיות מקובל חברתית. גיא משקיע את כל מרצו בתחביב החדש שלו – קסמים. הוא עובר דרך לא קלה, ובעזרתו של מגניפיקו מצליח לבסוף לעמוד מול כל חבריו לכיתה ולהופיע בפניהם במופע קסמים מוצלח. בכך מגשים גיא את חלומו, קוצר את פירות עמלו, ומסיים את ההצגה בתחושה של ביטחון עצמי גבוה, גאווה וניצחון, כאשר כל הילדים בכיתה רוצים להיות חברים שלו.

 • _

  גיא ברכה

  קוסם וכוכב הצגת היחיד "הגשמתי חלום"

   

  גיא ברכה הינו אמן קסמים, בידור וטלפתיה. כמו כן שחקן ומדבב בוגר ביה"ס למשחק בית צבי. גיא מופיע למעלה מ- 20 שנה ברציפות מול סוגים שונים של קהלים על במות בכל רחבי הארץ. גיא הופיע גם בתכניות טלויזיה שונות ואף הגיש פינה משלו באחת מהן. 

  בשנת 2005 זכה גיא בפרס "הקוסם המקורי" מאגודת הקוסמים הישראלית.

  חלק מהחומרים איתם מופיע גיא הם פרי פיתוחו האישי.

  גיא מציג לראשונה בהצגה "הגשמתי חלום"  ילד החולם להיות קוסם. ההצגה הייחודית מוגשת לילדים בגילאי 4-9 ומעודדת הגשמה עצמית, נחישות, התמדה וכוח רצון – מתגשם החלום של הילד. ההצגה שופעת בקסמים, מלווה במוסיקה ומתאימה לגילאי 4-9. אורך ההצגה 50 דקות. 

 • Rz_logo_neg_4c
 • Magic2test
 • _
 • Iupa_new2
 • Hulonnew2
 • Bidurnew2

נותני חסות:

 • Thepeoplelogo